Vážení zákazníci. V rámci Slovenskej republiky ponúkame nasledujúce možnosti doručenia. V prípade, ak si želáte zásielku doručiť mimo Slovenskej republiky, vopred nás kontaktujte správou.

Všetky zásielky objednané do 14:00 odosielame ešte v deň objednávky.

Pri objednávkach nad 20€ sú všetky typy doručenia zadarmo.

Za dobierku si neúčtujeme žiadne poplatky.

 

Packeta – na pobočku

Objednanú zásielku si vyzdvihnete na Vami vybranej pobočke (Z-point) v sieti výdajných miest spoločnosti Packeta. Zásielka bude doručená na pobočku najneskôr 3. pracovný deň po podaní zásielky. O jej pripravení budete informovaný SMS správou a emailom. Na vyzdvihnutie svojej zásielky máte vždy 7 dní.

Packeta – kuriérom na adresu

Objednanú zásielku Vám doručí kuriér na Vami zadanú adresu. Zásielka bude doručená najneskôr 3. pracovný deň po podaní zásielky. Pred doručením budete informovaný SMS správou a emailom.

Slovenská pošta 1.trieda – na adresu

Zásielku Vám doručí poštárka alebo bude uložená na pošte v závislosti od rozmerov a váhy zásielky. Po odoslaní zásielky Vám bude emailom odoslaný link na sledovanie zásielka. Po otvorení linku je možné si zadarmo aktivovať emailové notifikácie, ktoré Vás budú notifikovať o každej zmene stavu zásielky. Zásielka bude doručená na nasledujúci pracovný deň po podaní (aspoň to garantuje pošta, ale podľa vlastných skúseností asi 5% zásielok je doručených o deň neskôr). Zásielky nad 2kg budú doručené do dvoch pracovných dní.

Slovenská pošta 1.trieda – na poštu

Túto možnosť si vyberiete, ak si želáte doručiť zásielku na poštu. Do položky PSČ uveďte smerovacie číslo danej pošty.